Vzhledem k nepříznivým sněhovým podmínkám proběhlo před naší školou umělé zasněžování:-)

Podívejte se na fotky a videa.

Na pondělí 27. 9. 2021, středu 29. 6. 2022 a čtvrtek 30. 6. 2022 bylo vyhlášeno z organizačních důvodů pro žáky ZŠ Slatiňany ředitelské volno. Hlavním důvodem vyhlášení ředitelského volna je školení pedagogického sboru. Informace o provozu školní družiny ve dnech ředitelského volna podá případným zájemcům vedoucí vychovatelka paní Jitka Rondzíková.

Více o energetické modernizaci školy ZDE. Fotografie ZDE.

Od 1. října 2015 se v našem školním řádu objevily následující dva body:

F. Používání mobilních přenosných technologií

a)     Při pobytu ve škole i na akcích organizovaných školou mají žáci tato zařízení vypnutá, zařízení nejsou vidět a jsou uložena na bezpečném místě.

b)     Žáci mohou použít tato zařízení pouze na pokyn vyučujícího nebo s jeho předchozím souhlasem a v případě mimořádné události.

 

Jak tato úprava vznikla?

Na jaře roku 2015 jsme s učiteli během porad sdíleli různé postřehy týkající se mobilních technologií a dětí. Postupně jsme dospěli k názoru, že bychom jako škola měli zaujmout aktivní postoj k této problematice. Proběhlo několik dlouhých a názorově bohatých debat. Více po rozklinutí článku.

Číst dál: Komentář ke změně školního řádu týkající se užívání mobilních technologií →

Novinky:

  • Vločka 2021 Vzhledem k nepříznivým sněhovým podmínkám proběhlo před naší školou umělé zasněžování:-) Podívejte se na...

  • Ředitelská volna Na pondělí 27. 9. 2021, středu 29. 6. 2022 a čtvrtek 30. 6. 2022 bylo vyhlášeno z organizačních...