AJ 9 - skupina p. uč. Půlpánové - 30. 3.- 3. 4.

Milí deváťáci,

následující týden zkusíme poprvé ve čtvrtek 2. 4. použít program ZOOM k výuce. Zadání k vaší přípravě na tuto videokonferenci a práci na 3. týden naleznete v následujícím dokumentu:

AJ 9 - příprava na 1. online setkání a práce na 3. týden (30. 3.-3. 4.)

 

If there's any question - let me know (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

See you on Thursday at 2:20 p.m.

I. P.

Dear nine-graders,I miss you a lot. I hope you are fine.

Here you have tasks for next week.

NV_AJ_9_28_March_5_April.docx

Present_Perfect.docx   Přehled a vysvětlení. NASTUDUJ A VYPLN CVIČENÍ NA KONCI.

Please, send me your completed work  (WB, ze sešitu) to my email adress: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Have  a nice time, keep calm :-)  K.Š.

 

 

Ahoj deváťáci,

vypadá to tak, že se ještě delší dobu neuvidíme, doufám, že jste splnili úkoly z minulého týdne! Pokud by měl někdo z vás potřebu nechat si to zkontrolovat nebo něco zkonzultovat, napište mi na e- mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo mi práci pošlete v příloze. Chápu, že je teď vaší hlavní prioritou příprava na přijímačky, nechci vás tedy zahlcovat dalšími složitými úkoly, nicméně musím vás také za něco ohodnotit.  Proto následující pracovní list, který vyplníte na základě poslechu videa, pošlete NEJPOZDĚJI do 3.4. na mou emailovou adresu . Pište přímo do listu, je to dokument Word, a pošlete ho podepsaný v příloze. Bude to tedy práce hodnocená! Děkuji!!!  Pozdrav všem! Eva B.

 PL_Im_Restaurant.docx

Vzhledem k tomu, že doma budte mnohem déle, než se původně plánovalo, tak i prezentace od spolužáků si sami prostudujete.

1) Prostudovat si prezentaci na Moravskoslezský kraj a opsat si zápis do sešitu. 

https://drive.google.com/file/d/1Jn9n4I53KJa3m-ria0LHGm_zDRCxeX0V/view?usp=sharing

2) Nalepíte si mapku (případně obkreslíte) 

https://drive.google.com/file/d/1_yJbMcEDZl0U6i0FKF1ER0uOwU58hGik/view?usp=sharing

3) Vyfotíte celý Moravskoslezský kraj a pošlete mi na email. Já si oznámkuji vaši práci a dám Vám zpětnou vazbu. Poslat nejpozději do páteční půlnoci. 

Všechny dotazy a vyfocené práce  posílejte od teď na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

 

 

Krásný den devítko, na další týden máte trochu čtení o octu, pokud budete chtít udělejte doma experiment, který zvládnete a v rámci prevence běžte ven, s rouškou samozřejmě,  najděte kopřivu a vemte ji do ruky. V chloupcích je kyselina mravenčí a hned budete vědět jak působí na lidskou pokožku :).

Mějte a vzdělávejte se 

 

Karboxylové kyselina.docx

Karboxylové kyselina.pdf

Novinky:

  • Opatření k zápisu do 1. tříd V souvislosti s mimořádnými opatřeními proběhne zápis do 1. tříd bez přítomnosti dětí ve škole....

  • Uzavření školy Od středy 11.3.2020 bude na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví škola, družina a...