Milí sedmáci,

posílám zadání práce. Bližší vysvětlení najdete v přiloženém zadání. Těším se na video lesson. Pokud něčemu nerozumíte, připravte si otázky na úterní hodinu.

NV_AJ_7_6___14_dubna.docx

Milí sedmáci,

posílám zadání práce. Bližší vysvětlení najdete v přiloženém zadání. Těším se na video lesson. Pokud něčemu nerozumíte, připravte si otázky na úterní hodinu.

NV_AJ_7_6___14_dubna.docx

 

Week 13.3. - 20.3.

můj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1. Workbook p.33/5

2. workbook p.44/1,2,3,4

3. Reading - student's book p. 53 - History: the plague

ex. 1 choose the correct answer / sind via email by 20.3.

writing  SB 53/3 / s end via email by 20.3.

Piš svými slovy, použij slova z textu.

 

Week 13.3. - 20.3.

Můj mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

1. Workbook - p.33/5

2. workbook - p.44/1,2,3,4

3. Reading SB p.53 History: the plague

ex. 1 choose the correct answer - send via email by 20.3.

writing SB 53/3 - send via email, piš svými slovy, použij slova z textu.

Náhradní výuka Aj 7 (p.Brázdová) English Lesson Plan 16th – 20th March 2020
Ahoj, zdravím vás z naší školy u vás doma.  Přestože je vyhlášené volno, tak musíme pokračovat, protože bychom už po období stráveném doma nenašli návaznost na naše učení a špatně by se nám naskakovalo. Bude to teď hodně o vás a vaší zodpovědnosti. Budu vám každý týden posílat v pátek týdenní plán s úkoly, s vysvětlením látky a také pracovními listy. Vždy na konci týdne vám pošlu i klíč (správnou variantu a vy si to projděte s barevnou tužkou, opravte si chyby, a pokud nerozumíte, napište mi mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a do předmětu napište např. Aj p. Brázdová. Také po vás budu chtít např. práce poslat mailem, tak poproste rodiče, aby vám případně pomohli. Během volna si přijďte do školy pro nový časopis a desky na pisatelské chvilky, tam budete zakládat své vypracované listy. Věřím, že to společně zvládneme. 
Co se budete učit
• Psát text Ski course s použitím nové slovní zásoby (stav se pro desky a nový časopis)
• Čtení textu Stone soup 4B p.46 a práce s pracovním listem
Náplň práce – úkoly
1. Dopište si pisatelský úkol Ski course – podle kritérií zezadu si nejdříve doplnit překlad slovíček, pak teprve začněte nanečisto psát rozhovor mezi lyžařem a Bartem. Můžete mi prozatímní verzi poslat ke zpětné vazbě nebo se domluvit s kamarádem, ať se na to podívá, jestli dávají věty smysl, jestli ve větě něco nechybí, co by ti doporučil.
Pak to přepiš zepředu čitelně a bez škrtanců a pošli mi na mail do pátku 20.3..
2. Přečti si text v knize Stone soup p.46. – nejdříve 2 x celé bez použití slovníčku ve WB, pak si ověř nebo vyhledej slovíčka zezadu. Pak vypracuj pracovní list. Čemu nerozumíš, dohledej si na google překladači nebo konzultuj s kamarády.
Co budu na konci týdne umět a odevzdávat
• Zaslaný ski course Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
• Porozumím novému textu a odhadnu či se naučím nová slovíčka 4B. V pátek 20.3. ti pošlu klíč k stone soup. Zkontroluj si to, oprav barevně a vlož do desek (případně mi napiš, čemu nerozumíš.

 

Naše škola v roce 2016 získala grant s projektem "Angličtina nás baví". Zprávy o cestách pedagogů do zahraničních škol si přečtěte zde: Finsko, Anglie, Itálie

Víkendová akce s žáky: Halloween

Novinky: