Instalátor aplikace ZOOM pro platformu Windows naleznete na:  https://uloz.to/file/hDyBYtOosY2L/zoominstaller-win-exe 

Pokud používáte v mobilu operační systém iOS, program byste měli najít v Apple App Store (do vyhledávače napište zoom). Pro systém Android by měl program být v Google Play.

Můžete také využít web https://zoom.us/support/download

  

zoom připojení30

 

 

 

Výuka v aplikaci ZOOM bude probíhat ve dnech úterý, středa a čtvrtek. Podle takto nastaveného rozvrhu bychom chtěli „vyučovat“ po celou dobu uzavření školy. Mohou ale nastat nějaké změny. Zkontrolujte, prosím, vždy v pondělí, zda nedošlo k úpravám rozvrhu. ROZVRH ONLINE VÝUKY a Pravidla online výuky.

V souvislosti s mimořádnými opatřeními proběhne zápis do 1. tříd bez přítomnosti dětí ve škole. Více ZDE.

Formuláře: Dotazník nový žák, Žádost o přijetí, Žádost o odklad

Od středy 11.3.2020 bude na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví škola, družina a jídelna pro žáky do odvolání uzavřena.

Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školského zařízení bude potvrzovat ředitelna a kancelář školy. Více ZDE.

S ohledem na nařízení vlády se od 13. 3. 2020 nekonají žádné tréninky florbalu a atletiky. O jejich obnovení budeme informovat na webu školy.

Ředitel školy vyhlašuje na dny 29. 6. a 30. 6. 2020 ředitelské volno z provozních důvodů. Ve škole budou probíhat plánované stavební úpravy. Jedná se o poslední dva dny (pondělí a úterý) před letními prázdninami. Vysvědčení obdrží žáci 1. - 8. tříd v pátek 26. 6. 2020. Školní družina bude v případě zájmu rodičů v provozu.

Novinky:

  • Opatření k zápisu do 1. tříd V souvislosti s mimořádnými opatřeními proběhne zápis do 1. tříd bez přítomnosti dětí ve škole....

  • Uzavření školy Od středy 11.3.2020 bude na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví škola, družina a...